• Zadzwoń:
  • 505-503-800

Poniedziałek - piątek     ( 8.00 - 21.00)

Szybko wróć do siebie

Zakres DZIAŁALNOŚCI

Psycholog w Warszawie

Zakres DZIAŁALNOŚCI

01

Psychoterapia dzieci i rodzin

Problemy dzieci bywają nie mniej poważne niż kłopoty dorosłych! Nasza Poradnia to miejsce szczególnie przyjazne najmłodszym pacjentom.
04

Psychoterapia

Nasza Poradnia oferuje szeroki wybór usług psychoterapeutycznych w Warszawie. Sesje terapeutyczne pozwolą Ci wypowiedzieć swoje problemy i otrzymać odpowiednie wsparcie.
02

Terapia par i małżeństw

Każdy związek od czasu do czasu przezywa kryzys. Gdy jednak codzienne rozmowy coraz częściej przeradzają się w kłótnie i brak porozumienia Was frustruje.
05

Wsparcie psychologiczne

Paraliżuje Cię niepokój, a smutek i przygnębienie sprawia, że nie jesteś w stanie działać? Czujesz, że nikt Cię nie rozumie i masz dosyć samotności? Zapewnimy Ci wsparcie w radzeniu sobie ze stresem.
03

Terapia DDA i DDD

Syndrom DDA odziera człowieka z własnej tożsamości, a przykre wspomnienia z dzieciństwa/okresu dorastania mają ogromny wpływ na codzienne, dorosłe życie.
06

Wizyta domowa

Chcesz porozmawiać o swoich problemach ale nie masz ochoty/siły wychodzić z domu? Zamów domową wizytę psychologiczną - oferujemy wizyty psychologa z dojazdem na terenie Warszawy.

Pełna oferta

Chcesz porozmawiać o swoich problemach ale nie masz ochoty/siły wychodzić z domu? Zamów domową wizytę psychologiczną - oferujemy wizyty psychologa z dojazdem na terenie Warszawy. To nowoczesna forma terapii, która przynosi wyjątkowo dobre rezultaty. Wizyta domowa to nowatorska oferta, która pozwoli Ci uzyskać wsparcie psychologa bez konieczności wychodzenia z domu. To propozycja, która...
Paraliżuje Cię niepokój, a smutek i przygnębienie sprawia, że nie jesteś w stanie działać? Czujesz, że nikt Cię nie rozumie i masz dosyć samotności? Zapewnimy Ci wsparcie w radzeniu sobie ze stresem. Nasze wsparcie pomoże Ci w nawiązywaniu relacji z innymi ludźmi i podtrzymywaniu ich przez długi czas.
Oferujemy profesjonalne wsparcie psychologiczne. Konsultacja z psychoterapeutą...
Nasza Poradnia oferuje szeroki wybór usług psychoterapeutycznych w Warszawie. Sesje terapeutyczne pozwolą Ci wypowiedzieć swoje problemy i otrzymać odpowiednie wsparcie psychologiczne. Odzyskaj poczucie bezpieczeństwa i utraconą pewność siebie dzięki terapii. Odnajdź właściwą ścieżkę i sens życia!
Powody skorzystania z pomocy psychoterapeuty mogą być naprawdę różne - od...
Syndrom DDA odziera człowieka z własnej tożsamości, a przykre wspomnienia z dzieciństwa/okresu dorastania mają ogromny wpływ na codzienne, dorosłe życie. DDA mają tendencję do podejmowania błędnych decyzji, które często wiążą się z dotkliwymi konsekwencjami. W tym przypadku czas nie leczy ran, nawet po wielu latach - niezbędne jest wsparcie specjalisty.
Dedykowane wsparcie DDA...
Każdy związek od czasu do czasu przezywa kryzys. Gdy jednak codzienne rozmowy coraz częściej przeradzają się w kłótnie i brak porozumienia Was frustruje, warto skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty par. Analiza przeprowadzona przez bezstronnego specjalistę pozwoli obu stronom na nowo odkryć samych siebie, podjąć mediację oraz uzdrowić relację. Zapraszamy na terapię par/terapię małżeńską w...
Problemy dzieci bywają nie mniej poważne niż kłopoty dorosłych! Nasza Poradnia to miejsce szczególnie przyjazne najmłodszym pacjentom, znajdziesz u nas najlepszych psychologów w Warszawie. Terapia rozpoczyna się od dokładnego wywiadu, pozwalającego naszym specjalistom poznać dziecko i określić problem.
„Wizyta” u Nas pomoże Twojemu dziecku w rozwinięciu potencjału i koncentracji...
Otyłość jest problemem interdyscyplinarnym. Zarówno jej przyczyny, jak i konsekwencje mogą dotyczyć wszystkich sfer funkcjonowania człowieka: zdrowotnej, psychicznej, interpersonalnej, zawodowej. Dlatego włączenie oddziaływań psychologicznych do procesu odchudzania okazuje się pomocne, a czasem niezbędne. Otyłość dotyczy nie tylko ciała, ale często również duszy. W niektórych przypadkach może...
Oferujemy ocenę, raporty diagnostyczne, poradnictwo, terapię indywidualną, terapię rodzin, konsultacje szkolne, obserwacje, wczesną interwencję, wsparcie dla młodzieży, rodziców i nauczycieli. Koncentrujemy się na zapewnieniu rodzicom i nauczycielom praktycznych strategii dla funkcjonowania w domu i szkole. Z dumą możemy powiedzieć, że mamy talent do rozwiązywania problemów umiejętnie patrząc z...

Od zawsze wiedziałam, że chcę Wam pomagać, wspierać w trudnych sytuacjach i być dla tych, którzy sami nie potrafią poradzić sobie z trudnościami, jakich na różnych etapach dostarcza życie.

Chcę żeby SoulClinic była miejscem, w którym każdy cierpiący, smutny człowiek znajdzie wsparcie i odpowiednią pomoc. Będę do tego dążyć każdego dnia. Psycholog w Warszawie