Syndrom DDA odziera człowieka z własnej tożsamości, a przykre wspomnienia z dzieciństwa/okresu dorastania mają ogromny wpływ na codzienne, dorosłe życie. DDA mają tendencję do podejmowania błędnych decyzji, które często wiążą się z dotkliwymi konsekwencjami. W tym przypadku czas nie leczy ran, nawet po wielu latach - niezbędne jest wsparcie specjalisty.
Dedykowane wsparcie DDA pozwoli Ci odnaleźć poczucia własnej wartości i umożliwi podejmowanie dojrzałych i odpowiedzialnych decyzji we własnym, dorosłym życiu. Pomoc psychoterapeuty pozwoli poradzić sobie z negatywnymi emocjami oraz poprawi poczucie własnej wartości. Terapia grupowa DDA może pomóc uzdrowić relacje osoby dotkniętej tym syndromem z otaczającym światem
Terapia DDD
Rozlicz się ze swoja przeszłością i nie pozwól innym Tobą manipulować. Pokonaj poczucie niedopasowania do otaczającego Cię świata i zacznij wreszcie doceniać siebie!!! Proponujemy wsparcie dla DDD (Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych) zarówno w formie terapii indywidualnej, jak i wsparcia grupowego.