• Zadzwoń:
  • 505-503-800

Poniedziałek - piątek     ( 8.00 - 21.00)

Coś więcej o

Joannie Karaś

Terapeuta
Joanna Karaś

Swoją chęć pomocy rozpoczynałam w liceum jako wolontariuszka w domach dziecka, gdzie poza wsparciem duchowym pomagałam młodzieży w nauce.
W czasie studiów zajmowałam się wolontariatem w ośrodku Jasny Cel w Białymstoku w w ośrodku tym przebywają dzieci dotknięte porażeniem mózgowym w stopniu lekkim i ciężkim. Byłam również wolontariuszką w domach dziecka i domu małego dziecka w Białymstoku. Białystok to miejsce ukończenia moich pierwszych studiów filologicznych.
Mam za sobą dwuletni kurs pedagogiczny w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku i doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą z różnymi problemami.
Po napisaniu, do miesięcznika Charaktery, pracy na temat: „W jakich kierunkach najbardziej dynamicznie, rozwijać się będzie psychologia w następnych dwudziestu latach?” wygrałam indeks na studia psychologiczne. Marzenia się spełniły!

Obroniłam tytuł magistra na kierunku psychologia kliniczna. Drugą moją specjalnością na studiach była psychoterapia i terapia seksualna, gdzie miałam okazję brać udział w zajęciach wspaniałych wykładowców praktyków, takich jak profesor Zbigniew Lew Starowicz, dr Anna Czyżkowska oraz wielu innych wyjątkowych ludzi z niezwykłą pasją.
Po obronie pierwszej pracy magisterskiej na filologii oraz po II roku studiów psychologicznych, z programem Erasmus Praktyki wyjechałam do ośrodków The Centre for better health w Londynie. Dzięki temu wyjazdowi przez 3 miesiące współpracowałam z ludźmi, od których nauczyłam się wielu metod pracy z osobami cierpiącymi na depresję i schizofrenię. Był to wspaniały czas, który dostarczył mi ogromnej wiedzy, umiejętności praktycznych i upewnił, że droga psychologii to mój kierunek. 
Ukończyłam czteroletnie szkolenie terapeutyczne w Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) w Warszawie. Cały czas doskonalę swoje umiejętności, poszerzam wiedzę psychoterapeutyczną uczestnicząc w branżowych szkoleniach.
Wzbogacającym doświadczeniem był roczny kurs psychobiologii u dr Marzanny Radziszewskiej (Vedica).
Staram się patrzeć na człowieka holistycznie, korzystam z wiedzy akademickiej mając świadomość, że każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia i łączenia wiedzy z różnych dziedzin.
Chcę żeby Soul Clinic była miejscem, w którym każdy cierpiący, smutny człowiek znajdzie wsparcie i odpowiednią pomoc. Będę do tego dążyć każdego dnia.

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Umów się na WIZYTĘ

Wybierz termin i temat spotkania. Umów się na wizytę.

Od zawsze wiedziałam, że chcę Wam pomagać, wspierać w trudnych sytuacjach i być dla tych, którzy sami nie potrafią poradzić sobie z trudnościami, jakich na różnych etapach dostarcza życie.

Chcę żeby SoulClinic była miejscem, w którym każdy cierpiący, smutny człowiek znajdzie wsparcie i odpowiednią pomoc. Będę do tego dążyć każdego dnia. Psycholog w Warszawie