Problemy dzieci bywają nie mniej poważne niż kłopoty dorosłych! Nasza Poradnia to miejsce szczególnie przyjazne najmłodszym pacjentom, znajdziesz u nas najlepszych psychologów w Warszawie. Terapia rozpoczyna się od dokładnego wywiadu, pozwalającego naszym specjalistom poznać dziecko i określić problem.
„Wizyta” u Nas pomoże Twojemu dziecku w rozwinięciu potencjału i koncentracji wysiłków we właściwym kierunku. Wsparcie psychologa pomoże w przezwyciężeniu trudności w nauce i rozwoju Twojej pociechy. Konsultacje u dobrego psychologa sprawią, że Twoje dziecko wypracuje niezbędne kompetencje społeczne.

Terapia rodzin
Wielokrotnie bywa tak, że kłopoty dzieci wynikają z różnych problemów rodziców, dlatego zachęcamy do skorzystania z terapii rodzin, prowadzonej przez najlepszych psychologów w Warszawie. Takie spotkania umożliwią wypracowanie kompromisów pomiędzy dziećmi i rodzicami - pomogą we wzajemnym zrozumieniu.
Współpraca z rodzicami to czynnik kluczowy w skutecznej terapii dziecka. Wspólna rozmowa pomoże w określeniu źródeł problemów i rozwiązaniu ich. W ramach prowadzonej terapii, nasz psycholog nawiązuje także kontakt ze szkołą, by jeszcze lepiej zrozumieć sytuację dziecka i jego problemy.