• Zadzwoń:
  • 505-503-800

Poniedziałek - piątek     ( 8.00 - 21.00)

Coś więcej o

Joannie Karaś

Terapeuta
Ewa Michalska

Nazywam się Ewa Michalska, jestem psychologiem. Ukończyłam studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jako psycholog i psychoterapeuta  zdobyłam   wykształcenie zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Centrum CBT- Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Pomagam osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji, nie potrafią poradzić sobie z trudnymi emocjami, skomplikowanymi relacjami, doświadczają poczucia pustki, niezrozumienia i samotności, poszukują ulgi w cierpieniu.

Wspieram, towarzyszę  w przejściu przez trudną ścieżkę wiodącą do odnalezienia odpowiedzi na ważne pytania. W trakcie terapii dążę do tego, by stworzyć przestrzeń, w której człowiek sam dostrzeże swoje prawdziwe pragnienia oraz uświadomi sobie, co jest tak naprawdę dla niego istotne. 

Psychoterapia pozwala spojrzeć na własne problemy z innej perspektywy, zrozumieć mechanizmy funkcjonowania, ale też poczuć swoje potrzeby, uświadomić emocje. Moje relacje z pacjentem są oparte na zaufaniu i empatii, na pełnej akceptacji osoby i jej problemów. Zapewniam bezpieczeństwo, zrozumienie i dyskrecję. W takiej atmosferze pacjent może zrozumieć swój wewnętrzny świat myśli, pragnień, własnych możliwości i urzeczywistnić własny potencjał. 
KAŻDY CZŁOWIEK MA PRAWO DO SZCZĘŚCIA I MOŻESZ  ODNALEŹĆ DO NIEGO DROGĘ. 

Zapraszam na spotkanie ze mną.  
Tel. +48 660 290 989

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Umów się na WIZYTĘ

Wybierz termin i temat spotkania. Umów się na wizytę.

Od zawsze wiedziałam, że chcę Wam pomagać, wspierać w trudnych sytuacjach i być dla tych, którzy sami nie potrafią poradzić sobie z trudnościami, jakich na różnych etapach dostarcza życie.

Chcę żeby SoulClinic była miejscem, w którym każdy cierpiący, smutny człowiek znajdzie wsparcie i odpowiednią pomoc. Będę do tego dążyć każdego dnia. Psycholog w Warszawie